Paź 11, 2014
1559 Wyświetleń
0 0

Kasprzycki w Lubaniu z nową płytą

Napisany przez

18 października o godz. 18 w Lubaniu rozpocznie się koncert “Niebo do wynajęcia” z udziałem zespołu Robert Kasprzycki Band. Robert Kasprzycki przyjeżdża z materiałem z nowej płyty.

18 października o godz. 18 w Lubaniu rozpocznie  się koncert “Niebo do wynajęcia” z udziałem zespołu Robert Kasprzycki Band. Robert Kasprzycki przyjeżdża z materiałem z nowej płyty.

Kasprzycki wydał 4 października płytę zatytułowaną “Cztery”. Płyta miała premię w “Markomanii” Marka Niedźwieckiego na antenie radiowej Trójki. 

Robert Kasprzycki, foto: Magda Sitek

Robert Kasprzycki, foto: Magda Sitek

– Pod hasłem “Cztery” mieści się trzynaście utworów, które nazywam kanonicznymi, czyli prezentującymi pewien cały program – od pierwszej do trzynastej piosenki. Czternasta jest swego rodzaju żartem muzycznym podsumowującym to, czym jest świat widziany w telewizji – mówił w Trójce Robert Kasprzycki.

Jak dodaje artysta, na krążku znajdziemy utwory dla dorosłych i o dorosłych – “o uczuciach, wrażeniach i myślach”… – To piosenki bezpretensjonalne, ale i mające jakiś głębszy sens. Dominuje w nich jasny ton.

– Po wydaniu tej płyty czuję się chyba tak, jak kobiety mogą się czuć po urodzeniu dziecka – z jednej strony poczucie osamotnienia, ale z drugiej fizycznie obecny dzidziuś wszystko jakoś rozjaśnia. Kiedy jeszcze podczas nagrywania płyty koleżanka pytała mnie o nią, to mówiłem, że nienawidzę tego albumu i nie mogę go słuchać – wspominał gość “Markomanii”.

Miejsce: Sala widowiskowa MDK, ul. Kościuszki 4 , 59-800 Lubań
Wstęp: młodzież szkolna 5 zł, dorośli 10 zł, bilet dla pary 15 zł.
Bilety na koncert do nabycia w sekretariacie MDK.

Fragmentów nowej płyty można posłuchać na stronie artysty, czyli TUTAJ.

foto: Magda Sitek

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Kasprzycki w Lubaniu z nową płytą

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Fajnie być kandydatem : )

  Minął miesiąc od czasu, gdy pochwaliłem się, że kandyduję do Rady Powiatu. Miesiąc pełen wrażeń i nowych doświadczeń. Mam wrażenie,...

  Zamknij