Sty 23, 2015
1772 Wyświetleń
0 0

Dwa darmowe spektakle w Teatrze Starym

Napisany przez

7 lutego (sobota) w Teatrze Starym odbędą się dwa bezpłatne przedstawienia.

7 lutego (sobota) w Teatrze Starym odbędą się dwa bezpłatne przedstawienia.

O godz. 17:00 będziemy mogli zobaczyć spektakl „Szczęściu trzeba pomóc” kółka teatralnego GOSiR Świetliki z Parowej i Ołoboku. Oto kilka słów opisujących przedstawienie:

Czy możesz powiedzieć o sobie z pełnym przekonaniem, że jesteś szczęśliwym człowiekiem?  Czy masz jeszcze w ogóle czas i odwagę, aby być szczęśliwym? Zatrzymaj się na chwilę i zajrzyj razem z naszymi bohaterami w głąb siebie… Możliwe, że Twojemu szczęściu też trzeba pomóc.

Natomiast o godz. 18:30 odbędzie się spektakl „Jasełka na strychu” przygotowane przez Przedszkole Niepubliczne NIBYLANDIA.

Historia „Jasełek na strychu” opowiada o magicznym miejscu, jakim jest strych pewnego domu, do którego na Święta Bożego Narodzenia trafiają Pola i Maks. Czternaścioro rodziców oraz dwóch nauczycieli, pod kierownictwem aktorki Magdaleny Dąbrowskiej, przygotowywało się do tego wydarzenia przez dwa miesiące. Próby odbywały się w listopadowe i grudniowe wieczory w przedszkolu Nibylandia. Rodzice bardzo się zaangażowali, idealnie odegrali swoje role i sami przygotowali stroje.

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Nibylandia Świetliki

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Forbes pisze o bolesławieckiej firmie

"Pierwszy milion" to dodatek do magazynu Forbes, w którym napisano o bolesławieckim biznesie Kamila Gizy, właściciela Sali Zabaw Oli. "Pierwszy...

Zamknij