mar 3, 2015
2482 Wyświetleń
0 0

Kolejny sukces Roksany Salwerowicz

Napisany przez

M.in. Jan Peszek i Krzysztof Kuliński jako jurorzy będą oceniać młodą bolesławiankę na Ogólnopolskim Festiwalu Monodramu MOTYF w Tychach. Roksana zakwalifikowała się do grupy jedenastu najlepszych aktorów amatorów.

M.in. Jan Peszek i Krzysztof Kuliński jako jurorzy będą oceniać młodą bolesławiankę na Ogólnopolskim Festiwalu Monodramu MOTYF w Tychach. Roksana zakwalifikowała się do grupy jedenastu najlepszych aktorów amatorów.

Roksana Salwerowicz to młoda aktorka tearu RE/AKTOR Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu. Od początku istnienia pracowni czyli od stycznia 2014, zaczęła odnosić indywidualne sukcesy. Na Ogólnolopskim Konkursie Recytatorskim w kategorii „wywiedzione ze słowa „znalazła się w grupie najlepszych w Polsce recytatorów. W finale w Ostrołęce otrzymała nagrodę indywidualną profesor Ireny Jun.

W grudniu 2104 roku dostała się do grupy 16 najlepszych recytatorów w Ogólnopolskim Konursie Recytatorskim Klubu Zapalonej Świecy, którego została laureatką.

Roksanę będziecie mogli zobaczyć na scenie 17 marca o godzinie 18 podczas premiery spektaklu „Tuziemscy” grupy RE/AKTOR w reżyserii Anety Ćwieluch.

ROksana Salwerowicz-2

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish