mar 9, 2015
3932 Wyświetleń
6 0

Zgorzelecka nie dla rowerów

Napisany przez

Naprawdę nikt w Ratuszu nie pomyślał, że przy okazji można machnąć pas asfaltowej drogi dla rowerów zamiast kawałka tej kostki?

W Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej zakończył się remont chodników. Chodniki zostały wyremontowane po obu stronach jezdni na odcinku od skrzyżowania ulic Łokietka- Wesoła do ulicy 10-go Marca. Długość chodników wynosi około 525 m a zakres prac obejmował wymianę zniszczonej nawierzchni chodników z płyt betonowych na nawierzchnię z kostki betonowej. W ramach robót wymieniono 14 latarń oświetlenia ulicznego, wraz z kablami zasilającymi,  w tym uzupełnienie brakującej latarni przy parku. Z budżetu miasta przeznaczono na ten cel 367 992 zł.

I naprawdę nikt w Ratuszu nie pomyślał, że przy okazji można machnąć pas asfaltowej drogi dla rowerów zamiast kawałka tej kostki?

Foto: UM Bolesławiec

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Zgorzelecka nie dla rowerów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish