Kwi 27, 2015
1028 Wyświetleń
0 0

Kradzionym rowerem pojechał kraść czekolady

Napisany przez

Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który na miejsce kradzieży sklepowej przyjechał wcześniej skradzionym rowerem. 

Mężczyzna został złapany podczas kradzieży dwóch czekolad w markecie. Po wykonaniu przez policjantów niezbędnych czynności 31-latek został uwolniony i opuścił sklep. Policjanci jednak po zakończeniu interwencji nie odjechali tylko obserwowali sklepowego złodzieja. Mężczyzna wsiadł na rower i próbował odjechać. Kiedy zobaczył, że zbliżają się do niego policjanci porzucił rower i zaczął uciekać. W wyniku pościgu mieszkaniec Bolesławca został zatrzymany.

Policjanci ustalili, że przyjechał do marketu na rowerze, który dzień wcześniej ukradł z klatki schodowej jednego z bloków znajdującego się na terenie Bolesławca. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży mienia. Odzyskany rower, o wartości 1200 złotych, policjanci przekazali prawowitemu właścicielowi.

Za kradzież mężczyźnie grozi kara  do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja: KPP Bolesławiec 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ruszyła INTERMARCHE FOOTBALL ACADEMY REGIONAL LEAGUE

W sobotę i niedzielę 25-26 kwietnia w Bolesławcu na Orliku przy ul. Jana Pawła II rozegrano pierwszą kolejkę INTERMARCHE FOOTBALL...

Zamknij