maj 7, 2015
3933 Wyświetleń
4 0

W sobotę w „Pytaniu na Śniadanie” zobaczysz Glinoludy

Napisany przez

O 10.15 Glinoludy pojawią się w programie „Pytanie na Śniadanie” w TVP2. Glinoludy będą gościć we Wrocławiu zaproszone na piknik promujący Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska, który odbędzie się na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Tego samego dnia Gliniada zawita także do Gorlitz i Zgorzelca, Glinoludy zapraszają na godz. 16.30 pod Most Staromiejski.

 

Na wrocławski piknik promujący Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska zaprasza Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

Początek tej imprezy o godz. 12.00
W programie Pikniku m.in.:

Koncerty zespołów:
12:30 – Centrala 57
16:00 – L.U.C
– prezentacje beneficjentów Funduszy Europejskich
– finał konkursu dla gimnazjalistów „Moja okolica pięknieje RPO”
– gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
– parada Glinoludów
– degustacja produktów regionalnych

Ponadto można będzie na pikniku sprawdzić  jak działa „dom inteligentny”, łazik marsjański i symulator nawigacyjny dla lotnictwa, wziąć udział w warsztatach rzemiosła i… przygotować własnoręcznie ceramiczny kubek, czy agatową biżuterię.

W Zgorzelcu Glinoludy uświetnią bardzo widowiskowy międzynarodowy projekt „WASSERgleich…. WODAjest ….”o którym więcej przeczytacie TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do W sobotę w „Pytaniu na Śniadanie” zobaczysz Glinoludy

  • Wszystkie wystąpienia w telewizjach polskich i zagranicznych zawsze przesiąkały naszą pasją do miasta ceramiki i teraz nagle pluć do swojej zupy to trochę przez gardło nie chce przejść, ale ogromna liczba osób, która liczy na tegoroczną Gliniade musi byc powiadomiona żeby nie było wielkiego rozczarowania, wiec trzeba będzie to niestety zrobić. Żal :-(

    Bogdan Nowak- Papa Glinolud 07/05/2015 15:50 Odpowiedz
  • Wydaje się, że podczas programu wypada powiedzieć, że gliniady w tym roku w Bolesławcu nie będzie, bo wiele osób z Polski właśnie na nią się szykuje. To po prostu uczciwe.

    pola 07/05/2015 12:44 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish