lip 31, 2015
6767 Wyświetleń
4 0

Młoda para na Przystanku Woodstock!

Napisany przez

Marzena pochodzi z Ołoboku w powiecie Bolesławieckim a Kuba z Targowicy. Miłośnicy rocka i bywalcy Przystanku Woodstock postanowili, że ich sesja ślubna odbędzie się (przynajmniej w części) podczas festiwalu w Kostrzynie. Jak postanowili tak zrobili i był to bardzo ciekawy dzień.

Sama sesja okazała się niełatwa, bo młodą parę (ślub wzięli 11 lipca w Ołoboku) na Przystanku Woodstock traktowano jak celebrytów. Co kilka metrów zatrzymywano ich, pytano czy naprawdę wzięli ślub, obdarowywano drobnymi prezentami, gratulowano, składano życzenia i robiono sobie z nimi zdjęcia. Młodzi nie mieli chwili spokoju, bo poza zwykłymi uczestnikami imprezy, dopadali ich także fotoreporterzy i kamerzyści.

Najciekawiej było pod sceną, gdzie nie zabrakło pogo a na koniec nowożeńców wzięto na ręce podczas koncertu Shaka Ponk. Było ostro.

Z rockowej sesji powstał również film, który realizował Szymon Wasylów:

Sesję realizowała firma Fotopestka.pl. Więcej zdjęć Kuby i Marzeny znajdziecie na jej profilu na Facebooku, czyli TUTAJ.

 

Kategorie:
news · ślub wesele
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish