sie 20, 2015
3199 Wyświetleń
15 10

Bogdan Nowak – kandydat na radnego w wyborach uzupełniających w okręgu nr 10

Napisany przez

Już 13 września w Bolesławcu wybory uzupełniające w okręgu nr 10. Głosować będą mieszkańcy ulic KOSIBY, MIŁOSZA, NARUTOWICZA, KLEEBERGA, KONRADOWSKA, KRESÓW II RP, KOPERNIKA, MURARSKA, STARZYŃSKIEGO 45-94, ZIELONA). Prezentujemy Bogdana Nowaka, kandydata Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nowaka.

Bogdan Nowak ma 33 lata. Urodził się w Paryżu, kształcił się w Warszawie, pracował na wielu kontynentach i dwa lata temu postanowił osiąść wraz z żoną i synami w Bolesławcu. Tutaj wraz z ojcem, znanym twórcą Gliniady, Bogusławem Nowakiem, prowadzi hotel i restaurację.

– Wróciłem, bo Bolesławiec to miasto pełne wielkiego potencjału i wspaniałych kreatywnych ludzi. Chcę uczestniczyć w jego rozwoju – mówi kandydat. – W swojej karierze zawodowej pracowałem na wysokich stanowiskach dla firm w Nowej Zelandii, Anglii, Kanadzie, USA i nie tylko. Znam biegle języki francuski i angielski, bardzo dobrze niemiecki. Wiem jak wykorzystać możliwości naszego miasta do poprawy jego sytuacji gospodarczej a moje bogate doświadczenie zawodowe i szerokie kontakty międzynarodowe na pewno pomogą Bolesławcowi.

– Wiem, że nasz samorząd wymaga zmian i uzdrowienia. Dość rządów ludzi, którzy zajmują się nie zawsze racjonalnym wydawaniem publicznych pieniędzy i bezrefleksyjnie popierają prezydenta miasta. Musimy patrzeć krytycznie na każdy wydawany publiczny grosz a nadrzędnym celem samorządu ma być dobro mieszkańców, a nie samorządowców. 

– Mieszkańcy muszą współdecydować o swoim mieście. Nie tylko przy okazji wyborów raz na cztery lata. Wszystkie większe przedsięwzięcia publiczne powinny być konsultowane z bolesławianami.

– Moim zdaniem dobry radny musi być niezależny od miejskiej władzy i administracji. Musi być dynamiczny i zaangażowany w sprawy miasta oraz aktywnie dzielić się swoją wiedzą z władzami. Kompetencja to klucz do sprawnej pracy radnego. 

– Jeśli zdecydują się Państwo oddać swoje głosy na moją kandydaturę 13 września, zobowiązuję się odpowiedzialnie podchodzić do funkcji radnego i przez najbliższe lata nadal pracować na Wasze zaufanie. 

 

 

Materiał wyborczy sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nowaka.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Bogdan Nowak – kandydat na radnego w wyborach uzupełniających w okręgu nr 10

 • Potrzebuję znaleźć kontakt do Pana Bogdana. Ktoś dysponuje?

  Mateusz Brandt 12/09/2015 21:55 Odpowiedz
 • „Bolesławiec to miasto pełne wielkiego potencjału i wspaniałych kreatywnych ludzi.”
  A z tego uśmiałem się najbardziej:):):)

  Rafał 21/08/2015 15:55 Odpowiedz
  • Jak głupi do sera… tylko sera nie było, a głupi został!

   adamek 21/08/2015 16:23 Odpowiedz
   • Adamek-a Ty co adwokat Nowaka? :):):)
    daruj sobie

    Rafał 23/08/2015 10:01 Odpowiedz
   • Adamek-a Ty co adwokat Nowaka? :):):)

    Rafał 23/08/2015 10:01 Odpowiedz
 • Reklama dla kolegi Bogdana od kolegi Bernarda!!! hehe
  p.s Skoro tak dobrze było Panu B. za granicą (taki oczytany i zaradny,,,znający cały świat) pytam się to po jaką ch…. do Polski hehehe, Nie chce mi się w to wierzyć!

  Rafał 21/08/2015 15:52 Odpowiedz
  • Po prostu oznaczony materiał wyborczy.

   Bernard Łętowski 21/08/2015 15:55 Odpowiedz
  • Bo są inne wartości, ważniejsze niż pieniądze, ale żeby to wiedzieć, trzeba choć ciut, ciut wyrastać ponad ponad przeciętność prymitywa!

   adamek 21/08/2015 16:25 Odpowiedz
 • A przepraszam, co kandydat chce sam zmienić jako opozycja? Jeśli się pan dostanie, zmęczy się pan krytykowaniem prezydenta i zrozumie swoje miejsce w tym układzie. A nawet jeśli się pan nie zmęczy to i tak to nic nie zmieni. Ludziom pan pomagaj, a nie planuj walkę na sesji. Jakimi działaniami na rzecz mieszkańców może się pan pochwalić? Bo może takowe są?

  wyborca 20/08/2015 18:30 Odpowiedz
  • Może będzie pierwszym, który nie chodzi na smyczy Prezydenta, może będzie pierwszym, który nie będzie się bał stawiać mądrych i rzeczowych pytań Prezydentowi, może będzie pierwszym, który nie będzie z obawy o swą czy żony pozycję czy miejsce pracy właził w żyć prezydencką, może będzie pierwszym, który będzie pilnował aby Rada Miasta przestrzegała Konstytucji i dbała o przestrzegania mateuszowej dewizy – „co cesarskie (…)”, może będzie pierwszym… który będzie wiedział jakiego kierunku dla rozwoju miasta pilnować!

   cemoi07 20/08/2015 21:55 Odpowiedz
   • Co to zmieni, że nie będzie wchodził w RZyć? (mniemam, że o to panu chodziło). Nawet media (przekupione) tego nie pokażą. Jego papa też ostro „jechał z koksem” na władzę i jaka jest dzisiaj jego pozycja w lokalnej polityce? To nie warcaby człowieku, to szachy.

    Wyborca 21/08/2015 07:58 Odpowiedz
 • Żałuję, że nie mieszkam na Kosiby, czy gdzieś obok. Powodzenia, jest szansa na trochę lepsze miasto!

  adamek 20/08/2015 13:33 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish