wrz 29, 2016
1802 Wyświetleń
3 0

Powakacyjna wystawa rysunku, malarstwa i ceramiki

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na otwarcie wystawy prac wykonanych przez dzieci, młodzież i dorosłych podczas wakacyjnych plenerów prowadzonych przez Joannę Mysłek-Michnowską.

Przez pierwsze dwa tygodnie lata w MDK-u królowała ceramika. Uczestnicy mieli do wyboru tworzenie naczyń na kole garncarskim lub z wykorzystaniem form gipsowych pochodzących z bolesławieckich fabryk ceramiki. Z kolei w ostatnim tygodniu sierpnia grupa rysunkowo-malarska spędziła kilka uroczych dni w Szklarskiej Porębie. Dzięki pięknej pogodzie nikogo nie trzeba było zachęcać do pracy i nikt nie narzekał na brak inspiracji.

W sumie w plenerach wzięło udział 25 osób, a powstałe dzieła są tak różnorodne, że na wystawie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, a może nawet zaopatrzy się w oryginalną dekorację do swojego domu.

Spotykamy się w Galerii Teatru Starego 7 października o godz. 17.00.

plakat-wernisaz-poplenerowy-wrzesien-2016

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish