paź 6, 2016
3211 Wyświetleń
7 0

Warsztaty fotograficzne z Bernardem Łętowskim w Bolesławcu i Lubaniu

Napisany przez

Fotopestka.pl i Bolesławiecka Szkoła Filmowa zapraszają na warsztaty fotograficzne z Bernardem Łętowskim, które rozpoczną się 2 listopada. Dzień później rozpoczną się warsztaty w Lubaniu organizowane wraz z Miejskim Domem Kultury.

„Powstawanie udanych zdjęć należy w większym stopniu od fotografującego niż od sprzętu” – to zdanie pochodzi z książki „Światło w fotografii – magia i nauka” i jest bezdyskusyjnie prawdziwe. Dlatego myśląc o warsztatach nie przejmuj się sprzętem, który posiadasz.

Jeśli chcesz robić lepsze zdjęcia i wiedzieć więcej o fotografowaniu, jeśli chcesz dowiedzieć się ile da się wycisnąć z Twojego aparatu – to te warsztaty są dla Ciebie.

Przez 14 godzin zajęć masz szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o swoim aparacie fotograficznym czy obiektywach, o podstawach fotografowania czy obróbce zdjęć, ale także poznać kilka patentów na lepsze fotografie i podnieść poziom swoich umiejętności.

Poznasz nowe zagadnienia i drogi na skróty, porozmawiasz o tym, co nie zadowala Cię w Twoich zdjęciach i pogłębisz wiedzę także na temat promocji swoich prac i możliwości zarabiania na fotografii. Dowiesz się także jak używać lampy błyskowej i jak kupować sprzęt fotograficzny, aby nie żałować zakupów.

Przede wszystkim jednak czeka na Ciebie motywacyjny kopniak, który sprawi, że zapragniesz się rozwijać i robić coraz lepsze zdjęcia.

Zajęcia w Bolesławcu będą się odbywały w cztery kolejne środy od 2 do 23 listopada w godzinach od 16 do 19.30 w Bolesławieckiej Szkole Filmowej przy ulicy Bankowej 6e/2.

Zajęcia w Lubaniu będą się odbywały w cztery kolejne czwartki od 3 do 24  listopada w godzinach od 16 do 19.30 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Kościuszki 4.

Koszt udziału w zajęciach to 170 zł za cały cykl w Bolesławcu i 140 zł w Lubaniu. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, adres i numer telefonu można wysyłać na adres [email protected]

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatów w Lubaniu w przypadku zbyt małej ilości chętnych.

 

Opinie uczestników warsztatów, które odbyły się we Lwówku Śląskim i Bolesławcu:

opinia-o-warsztatach-sara zrzut-ekranu-2016-02-15-o-14-30-00 zrzut-ekranu-2016-03-19-o-13-32-04 zrzut-ekranu-2016-03-19-o-20-15-18 zrzut-ekranu-2016-04-01-o-16-17-29

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish