lis 15, 2016
3017 Wyświetleń
2 1

Pismo szefa MON

Napisany przez

„… wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku szachownicy lotniczej na Tablicy Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
Dziękuję Panu oraz mieszkańcom Bolesławca za podjęcie inicjatywy ufundowania tablicy, która będzie przypominać o wielkim polskim dramacie narodowym oraz ludziach tak bardzo zasłużonych dla Rzeczypospolitej Polskiej”

mon_zgoda

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
blogi

Komentarze do Pismo szefa MON

 • Moment, z tego co wiem to sprawę tablicy organizował jakiś komitet społeczny, a tu widzę odpowiedź MON do prezydenta na jego pismo. Czy Komitet Społeczny był zasłoną dymną dla działań prezydenta?

  Bolesławianin 15/11/2016 19:17 Odpowiedz
 • Niedzielne uroczystości pełne były emocji, posądzeń o złe intencje z obu stron. Suchy dokument źródłowy, którym był tylko omawiany w przestrzeni publicznej, nie wymaga komentarza, niczym pełne niedomówień „nie napiszemy że”. Poradzi Pan sobie.

  andrzej 15/11/2016 19:03 Odpowiedz
  • Chodzi panu o to, że ten od misiewiczów wyraził zgodę prezydentowi (to prezydent wieszał tę tablicę?) a jako, że ten od misiewiczów jest jednym z bossów partii rządzącej, to partia pobłogosławiła?

   Bernard Łętowski 15/11/2016 22:24 Odpowiedz
 • Rozumiem, że to umieściłeś na bobrach, ale nie rozumiem o czym ma to świadczyć.

  Bernard Łętowski 15/11/2016 14:10 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish