gru 28, 2023
535 Wyświetleń
2 0

Byłam grzeczna. Czy żałuję? Spotkanie z Heleną Rumian

Napisany przez

Co daje, a co zabiera wychowanie w rodzinie katolickiej? Czego uczy kobiety i jaki jest ich stosunek do własnej seksualności? Na te i wiele innych pytań będziemy próbowały znaleźć odpowiedź z Heleną Rumian, która jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia, żoną z pasją do gotowania i mamą. Opowie nam o tym, jak doświadcza siebie w każdej z tych ról i jak wiara wpłynęła na jej życie.

Helena Rumian — psychoterapeutka w trakcie szkolenia z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad rozwojem osobistym różnych grup wiekowych.

Ukończyła pracę socjalną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Współtworzyła programy rozwojowe dla młodzieży zagrożonej wykluczeniem. Organizowała grupy wspierające seniorów. Współpracuje z biznesem i pomaga w rozwoju przedsiębiorców i ich projektów.
Rozwój biznesu i budowanie marek osobistych przedsiębiorców to temat, który ogromnie ją fascynuje. Zrezygnowała z etatu i zdecydowała podążać się drogą do własnej wolności, choć niekoniecznie na skróty.

Tworzy pomoce edukacyjne i terapeutyczne, również dla dzieci z zaburzeniami SI. Szuka balansu pomiędzy życiem rodzinnym, a czerpaniem satysfakcji z prowadzenia własnej działalności.

—-
Jeśli podoba Ci się to, co robię, odwiedź mój profil na Patronite i sypnij groszem 🙂
https://patronite.pl/szukajaczyrafy
Spotkanie dostępne na żywo na trzech platformach: Facebooku, YouTubie i Instagramie

Kategorie:
blogi

Jestem zafascynowana kobietami. Drzemiącą w nich siłą, determinacją, delikatnością i wewnętrznym pięknem. Praca z nimi nieustannie wzbogaca moje życie i dodaje mi twórczej energii. Nazywam się Justyna Orlik i ukończyłam dwuletnie Studium Psychoterapii Zorientowanej Na Proces, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Psychologii Kryzysu. Aktualnie studiuję psychoterapię w nurcie Gestalt i prowadzę grupę wsparcia dla kobiet poszukujących swojej własnej ścieżki po doświadczeniach przemocy i współuzależnienia oraz warsztaty rozwojowe. Doświadczenia w tym obszarze pokazały mi, że każda z nas, bez względu na wiek, status materialny oraz społeczny, czasami doświadcza trudności, z którymi nie jest sobie w stanie poradzić w pojedynkę. Potrzebuje wsparcia, przyjrzenia się własnym zasobom oraz empatycznego kontaktu, który umożliwia ZMIANĘ. Jeśli czujesz, że utknęłaś w miejscu i z jakichś powodów nie możesz ruszyć dalej, nieustannie się krytykujesz lub wciąż coś musisz, to zapraszam Cię do spotkania. Stwórzmy wspólnie bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mogła wyrażać Siebie, a ja będę z uważnością wspierać Cię na nowej drodze. Więcej informacji pod nr: 603 524 470 lub za pośrednictwem Facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish