sty 18, 2017
5001 Wyświetleń
13 1

Ogrodnik, Pogoda i Russ na liście TKM Pulsu Biznesu

Napisany przez

„sPiS zasobów własnych” – pod takim tytułem Puls Biznesu opublikował zestawienie 1000 osób związanych z PiS, które skorzystały na zmianie władzy dostając posady w państwowych firmach. Na listę trafiło trzech działaczy Prawa i Sprawiedliwości z Bolesławca.

„PiS obsadza wszelkie możliwe instytucje i firmy. Posłami, rodzinami, kolegami. Na naszej liście, wciąż niepełnej, jest już tysiąc osób.” – informuje PulS Biznesu. Oto reprezentanci Bolesławca (zestawienie jest alfabetyczne)

588. Wiesław Ogrodnik

Były Wiceprezydent Bolesławca z PiS, kandydat tej partii w wyborach do sejmu, Prezes Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec”

664. Szymon Pogoda

Członek Rady Politycznej PiS z Bolesławca, Kandydat PiS w wyborach na prezydenta tego miasta, Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bolesławcu, z ramienia wojewody członek Rady Społecznej przy Szpitalu Powiatowym w Bolesławcu

740. Jan Russ

Szef PiS i radny Powiatu w Bolesławcu, Członek Rady Nadzorczej Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa z Grupy KGHM

Całą listę znajdziecie TUTAJ.

A tak Jan Russ skomentował obecność na liście swoją i kolegów z PiS w rozmowie z Kazimierzem Marczewskim dla portalu Bolec.Info:

Cały wywiad możecie obejrzeć TUTAJ.

Kategorie:
news · wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Ogrodnik, Pogoda i Russ na liście TKM Pulsu Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish