Mar 1, 2017
1780 Wyświetleń
1 0

Olka Szczęśniak – Stand Up w Paryskiej

Napisany przez

Olka Szczęśniak wraca do Piwnicy Paryskiej z nowym materiałem i Jankiem Wolańczykiem jako supportem. Tym razem w nowym programie “Dystans krytyczny”.

Olka prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Jak nazwa programu wskazuje, przeczytała jedną mądrą książkę o proksemice, w której znalazła ten termin i stwierdziła ”ej to będzie fajny tytuł na program!”. Sporo w nim przemyśleń na temat wzajemnych oddziaływań człowieka i jego środowiska. Głównie to o niej, wiadomo. O jej schizach, aspołeczności. O terytorializmie macic. O tym, czemu przydałaby się nam wojna i czemu ona nie ufam ludziom przesadnie wylewnym i religijnym.

Olka ma na swoim koncie m.in.: 3 miejsce na I Arenie stand-uperów w Warszawie, dwa wygrane pojedynki na stand-up w Krakowie, dwukrotnie znalazła się wśród 10 najlepszych młodych stand-uperów z całej Polski podczas Antrakt Festiwalu, finalistka Polskiej Ligi Stand upu. Występowała w TVP programie Tylko dla dorosłych Kacpra Rucińskiego i Kuby Wojewódzkiego. Jej stary program jest do obejrzenia na Netflixie.

Występ już 7 marca o godzinie 20. 

Wstęp – 20 zł. W dzień występu – 25 zł.

Bilety do kupienia w Piwnicy Paryskiej.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wystawa pracowni grafiki i rzeźby studyjnej MDK

Galeria Teatru Starego zaprasza na otwarcie wystawy podopiecznych pracowni grafiki warsztatowej i rzeźby studyjnej Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego...

Zamknij