mar 20, 2017
4159 Wyświetleń
15 3

Czy przepiszą Youtube?

Napisany przez

Jeden z bolesławieckich portali postanowił uruchomić nowy dział pod nazwą „przepisane z Youtube Bolec.Info”, choć na razie niektóre materiały w tym dziale oznaczane są znakiem „Tylko u nas”. Specjalny dział redakcji zajmuje się notowaniem tego, co mówią ludzie w materiałach wideo największego bolesławieckiego portalu.

– To wspaniały projekt, dzięki któremu ludzie zainteresowani lokalnymi informacjami nie będą już musieli oglądać Youtube – mówi nieoficjalnie osoba zbliżona do redakcji innowacyjnego portalu. – Zamiast tego internauci przeczytają to, co mogliby obejrzeć. Plany są ambitne, podobno powstaje nawet projekt przepisania wszystkiego co opublikowano na Youtube.

Już dziś na portalu znajdziecie przepisane fragmenty wywiadu z Andrzejem Januszem, wokalistą Sumptuastic, ale jeśli pogrzebiecie w archiwach… znajdziecie m.in:

Streszczenie fragmentu wywiadu z wójtem Andrzejem Dutkowskim

Streszczenie fragmentu wywiadu z marszałkiem Cezarym Przybylskim

Streszczenie fragmentu wywiadu ze starostą Karolem Stasikiem

Najprawdopodobniej we wtorek filmy opublikowane na kanale Youtube Bolec.Info osiągną pół miliona wyświeleń.

– Ten sukces w dużej mierze zawdzięczamy widzom tak wiernym, jak konkurencja – mówi Kazimierz Marczewski, dziennikarz portalu Bolec.Info. – Cieszymy się, że publikując nasze filmy, dostarczamy ludziom z branży ciekawej pracy. 

Kategorie:
humor
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish