kwi 12, 2017
2252 Wyświetleń
6 3

Jedyny Bank z Plusem…

Napisany przez

…czyli jak obniżyć raty comiesięcznych zobowiązań kredytowych lub rachunki za Cyfrowy Polsat oraz Plus.

Oddział PlusBanku w Bolesławcu znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej. To właśnie tu możemy uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ofert Banku oraz załatwić wszelkie formalności. Prezentujemy kilka z możliwości, o które warto zapytać pracowników oddziału, w tym dwa produkty, które obniżają rachunki w Cyfrowym Polsacie lub w sieci Plus, a także „lekki jak piórko” kredyt konsolidacyjny.

PlusBank w Bolesławcu

Kredyt Bonus Plus w PlusBanku zwycięzcą czerwcowego rankingu TotalMoney.pl

Kredyt Bonus Plus w PlusBanku zasłużył, zdaniem analityków finansowych, na wyróżnienie, ponieważ cechuje go:

 • gwarantowany upust na abonament u operatora telekomunikacyjnego ( w tym przypadku w Plusie lub Cyfrowym Polsacie ) tj. 5zł za każde 5 000zł kredytu, maksymalnie 25zł miesięcznie – przez 18 miesięcy kredytowania
 • długi okres spłaty – do 120 miesięcy
 • wysoka maksymalna kwota kredytu – do 150 000zł
 • kredyt do 20 000zł bez zgody współmałżonka
 • konsolidacja, która pozwala przenieść do PlusBanku zobowiązania kredytowe zaciągnięte w innym Banku i obnizyc spłacana ratę.

„Konto Plus” to nowoczesny rachunek bankowy, jaki oferuje swoim klientom PlusBank. Produkt dedykowany jest wszystkim klientom, którzy cenią sobie swobodę zarządzania i korzystania ze swoich środków. Każdy klient posiadający rachunek ma gwarancję opłat 0zł za:

 • prowadzenie konta
 • wydanie karty debetowej
 • przelewy internetowe i zlecenia stałe
 • przyznanie limitu kredytowego w rachunku konta już na start
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • brak opłaty za transmisje danych przez aplikacje mobilną dla Klientów Plusa ora Cyfrowego Polsatu

UWAGA! Abonenci sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu, korzystając z konta, otrzymują jeszcze więcej korzyści, bowiem co miesiąc za 500zł wydane kartą debetową lub naklejką PayPass (transakcje sumują się) ich faktura zmniejszy się nawet o 40zł lub tez otrzymają dodatkowe doładowania telefonu Plus Mix lub Plus na kartę.

Zyskaj z kredytem konsolidacyjnym!

Spłata kilku kredytów jednocześnie potrafi być uciążliwa. Jest na to idealny sposób. Łącząc z PlusBankiem kilka kredytów w jeden, obniżysz swoje miesięczne zobowiązania. Zyskaj z kredytem „lekkim jak piórko”:

 • kwota kredytu do 150 000zł
 • spłata rozłożona do 120 miesięcy
 • dodatkowe środki ponad konsolidowane zobowiązania
 • z niskim oprocentowaniem i prowizją – bez ubezpieczenia

Marzena Zarembecka, Dyrektor Oddziału Plus Bank SA

„Lokata na start” w PlusBanku została uhonorowana statuetką Comperia STARS w kategorii najlepsza lokata w maju 2016 przez portal comperia.pl Trzymiesięczna „Lokata na start” zapewni zyska na poziomie 4% w skali roku i – co ważne – oprocentowanie jest stałe. Lokata dedykowana jest Klientom, którzy założą lub założyli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy konto Plus i nie posiadali dotychczas w PlusBanku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. „Lokata na start” pozwala korzystnie ulokować środki do 10 000zł. Na tle konkurencji wyróżnia ja także progresywnie naliczane oprocentowanie, co gwarantuje zysk nawet w przypadku zerwania lokaty po każdym miesiącu deponowania.

O produkty oraz możliwości jakie oferuje PlusBank, mieszkańcy naszego miasta mogą pytać w Oddziale Banku. A z szerokiego wachlarza produktów dostosowanych do każdego Klienta indywidualnego, jak i biznesowego może skorzystać każdy. Zachęcamy do korzystania z oferty, szczególnie obecnych bądź przyszłych abonentów Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Plus Bank S.A.
Ul. Grunwaldzka 14a
59-700 Bolesławiec
poniedziałek – wtorek 8.30-16
środa – piątek 9.30 – 17
tel stacjonarny +48887796194
tel komórkowy 668 571 872

PlusBank w Bolesławcu, ulica Grunwaldzka 14a

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze sa wyłączone

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish