cze 10, 2017
2247 Wyświetleń
6 0

Migawki pod zielonym niebem

Napisany przez

Czas letniego przesilenia to moment, kiedy dzieją się rzeczy magiczne. Wystarczy tylko dobrze wytężyć oczy i uszy albo znaleźć się w odpowiednim miejscu, np. w ogrodzie Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu.

Co prawda tego wieczoru nie zakwitnie w nim raczej kwiat paproci, ale z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że pojawią się tam roztańczone elfy, nimfy, rusałki i dziwożony, które dla niepoznaki przybiorą postaci tancerek z grup Urwisy, Mały Takt i Takt prowadzonych przez Annę Leśniewską.

Każdy z występów będzie poprzedzony krótką etiudą filmową nawiązującą do tanecznych migawek, które za chwilę wypełnią przestrzeń pod zielonym niebem drzew ogrodu MDK. Będą to opowieści o miłości do kaktusa, poszukiwaniu właściwej przestrzeni dla książki i idealnym mężu z przyszłości odnalezionym przez Rybicke.
21 czerwca 2017
godz. 21.15
Miejsce: ogród na tyłach MDK
W razie niesprzyjającej pogody widowisko odbędzie się o godz. 19.00 w Teatrze Starym

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish