Lis 5, 2018
885 Wyświetleń
0 0

Święto Marcina w Naszym Zoo

Napisany przez

Marcinowy teatrzyk oraz pochód z lampionami 09.11.2018 od 17.00 do 19.00 w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec

Po raz kolejny Koło Przyjaciół Naszego Zoo ( Freundeskreis Tierpark Görlitz e.V.) razem z przedszkolem Paul-Gerhardt-Haus z wielkim zaangażowaniem zorganizują piątkowy wieczór poprzedzający Święto Marcina. Tego wieczoru o dobry nastrój zadba dźwięk chóru puzonów z Protestanckiego Kościoła Parafialnego w Goerlitz. Następnie dzieci z przedszkola Paul-Gerhardt-Haus w małym przedstawieniu opowiedzą historię św. Marcina. Na koniec przez Nasze Zoo przejdzie Marcinowy pochód, podczas którego cały park zanurzy się w nastrojowym blasku lampionów. Pochód zakończy się przy ognisku, gdzie za drobną opłatą można będzie otrzymać poncz dla dzieci, grzane wino oraz pajdę ze smalcem lub inną pastą.  

Marcinowe przedstawienie zaczyna się o godz. 17:00  na terenie zagrody wiejskiej. Dla uczestników Marcinowego Święta od godz. 16:30  wstęp do Naszego Zoo jest bezpłatny, Koło Przyjaciół ucieszy się jednak z każdego datku. Zebrane datki zostaną ptrzekazane dla zwierząt z Naszego Zoo.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Foto: www.zoo-goerlitz.de

 

Kategorie:
kultura · news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Śląska Grupa Bluesowa w Teatrze Starym

Kilka fotografii z koncertu Śląskiej Grupy Bluesowej Leszka Windera - Zaduszki Bluesowe 2018  Teatrze Starym […]

Zamknij