kwi 24, 2019
1242 Wyświetleń
0 0

2 x Teatr

Napisany przez

Teatr Stary (ul. Teatralna 1, Bolesławiec)
27 kwietnia 2019
godz. 18.00
wstęp wolny

Pracownia Teatralna FormaT działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na dwa premierowe spektakle w reżyserii Anety Ćwieluch:

godz. 18.00

Teatr W Biegu, „Angina” – spektakl oparty na prozie Rolanda Topora. Historia młodych ludzi poszukujących akceptacji, przyjaźni i zrozumienia, którzy zakładają maski, żeby zostać dziećmi i schować się w swoim świecie. Typowy dla Rolanda Topora czarny humor i inteligentne puenty.

godz. 19.00

Teatr Formalina, „Planeta Bis”, czyli spotkanie po latach z bohaterkami „Planety B”. Jak sobie radzą na osiedlu? Czy dalej marzą o wielkim mieście i czy nadal przytłacza je nuda?

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish