maj 6, 2019
1308 Wyświetleń
0 0

Spektakl „Cichość”

Napisany przez

Teatr Stary
11 maja 2019
godz. 19.00
wstęp wolny

Pracownia Teatralna FormaT Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na spektakl „Cichość” w wykonaniu Teatru Budka Telefoniczna nagrodzony Srebrnym Rogiem Króla Jana na 40. Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu-Zdroju w 2019 r.

Spektakl opowiada o wyborach i konsekwencjach tych wyborów. O tym jak czasami jedna chwila lub naciski otoczenia, rodziny mogą zmienić ścieżki życiowe. Spektakl kobiet o wolności czegoś i wolności od czegoś, o marzeniach, wspomnieniach, odwadze  i pytaniach „co dalej?”. Czy może cichość to krzyk?

Reżyseria: Aneta Ćwieluch

Scenariusz: Aneta Ćwieluch na podstawie reportaży „Zakonnice odchodzą po cichu” M. Abramowicz, dramatu „Dom Bernardy” P.G Lorca i prozy D. Diderota „Zakonnica” oraz tekstów grupy.

Występują: Aneta Ćwieluch, Olimpia Salwerowicz, Izabela Krestow, Paulina Gajewska, Anna Chwastyk, Monika Mikołajczak

Aranż: Jarosław Olszewski

Śpiew : Monika Mikołajczak, Anna Chwastyk, Paulina Gajewska, Izebela Krestow, pomoc wokalna – Marek Łętowski

Kostiumy: Beata Chojnowska

Scenografia: Roman Grzegorzewski, Robert Rudnicki

Dźwięk: Andrzej Malcher, Maciej Ćwieluch

Światło: Daniel Włodarczyk

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish