sie 31, 2020
1685 Wyświetleń
7 0

Zatargi w połowie drogi – nasze lokalne spotkania teatralne

Napisany przez

Pandemia wszystkich nas wyrzuciła z codziennego trybu, pozbawiła również możliwości organizowania wydarzeń, które do tej pory były wizytówką naszej instytucji Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu. Tak się zdarzyło z Ogólnopolskimi Młodzieżowymi Zatargami z Teatrem. Początkowo przenieśliśmy nasze wydarzenie na wrzesień, licząc na to, że sytuacja zostanie opanowana i wrześniowy termin pozwoli nam na zorganizowanie tego teatralnego święta tak, jak wcześniej planowaliśmy. Niestety, nadal nie może tak być.

Mamy jednak sposób na nasze sztandarowe przedsięwzięcie. Zapraszamy na „Zatargi w połowie drogi” – nasze lokalne spotkania teatralne. Dwa dni prezentacji wspaniałych spektakli naszych pracowni oraz od dawna planowany spektakl „Latający Teatr – Kantorowi” przygotowany przez grupę teatralną Latający Teatr.

Spektakl otwierałby nasze marcowe Zatargi, których motywem przewodnim miała być twórczość Tadeusza Kantora. Otworzy natomiast „Zatargi w połowie drogi” w piątek 11 września 2020 roku. Zapraszamy na to otwarcie o godzinie 19:00.

Szczegółowy harmonogram Zatargów:

11.09.2020:

14:00-17:00 – Warsztaty (Aula, Teatr Stary);

19:00 – Spektakl „Latający Teatr Kantorowi”.

12.09.2020:

15:00 – Teatr Reaktor – „Ptam”;

16:00 – Joanna Sałek – „Nigdy nie było mi dobrze w czerwonym”;

17:00 – Teatr Dziewiątka – „Wyspa Chudych”;

18:00 – Maria Mikołajczak  – „Jingele-Mengele”;

19:00 – Budka Telefoniczna – „Second Hand”.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Kategorie:
kultura · news · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish