mar 1, 2021
1471 Wyświetleń
1 0

Powrót do Teatru Starego

Napisany przez

Po zimowo-pandemicznej przerwie wracamy po raz pierwszy do występów otwartych dla publiczności. Koncert na żywo inaugurujący artystyczny rok 2021, odbędzie się 5 marca w Teatrze Starym w Bolesławcu. Wystąpią wokalistki tworzące młodszą grupę zespołu INIEMAMOCNE.

Młodzieżowy Dom Kultury im. S. Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na koncert zespołu wokalnego INIEMAMOCNE JUNIOR, który tworzy siedem dziewcząt uczęszczających na zajęcia pracowni wokalnej MDK prowadzonej przez Marka Łętowskiego. W repertuarze tego koncertu znajdą się m.in. piosenki wykonywane na głosy oraz solowe występy każdej z uczestniczek zajęć.

Zapraszamy wszystkich miłośników polskich piosenek tworzonych dla dzieci i  wykonywanych przez dzieci. Zaczynamy w piątek, 5 marca o godzinie 18.00Wstęp wolny, jednak z powodu ograniczeń związanych z epidemią na widowni może zasiąść około 100 osób. W czasie koncertu widzowie muszą zachować dystans oraz zasłonić usta i nos maseczką. Zapraszamy serdecznie.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
kultura · Łętowski · news · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish