cze 15, 2021
1246 Wyświetleń
8 0

Wieczór z klawiszem

Napisany przez

Czerwiec to czas, kiedy na scenie Teatru Starego nieustanie coś prezentujemy. W najbliższy piątek, 18 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na koncert pracowni nauki gry na keyboardzie.

Pomimo długiego zamknięcia uczestnicy zajęć nauki gry na keyboardzie pilnie pracowali, a efekty tej pracy możemy ocenić podczas piątkowego koncertu. Wystąpią dzieci i młodzież, od zupełnie początkujących, po już zaawansowanych klawiszowców. Jeśli macie czas w piątek o osiemnastej, zapraszamy do Teatru Starego. Wstęp wolny, obowiązują obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne: maseczki, dystans, dezynfekcja.

Kategorie:
kultura · muzyka · news · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish