Sie 5, 2021
237 Wyświetleń
0 0

👉Finał coraz bliżej, trema coraz większa❗❗❗

Napisany przez

Po kilku dniach wytrwałych i forsownych ćwiczeń pod kierunkiem instruktorów, przyszedł czas na wspólne próby grup młodszej i starszej. Uczestnicy polsko – czeskich warsztatów wokalnych połączyli siły i głosy, aby podczas sobotniego, finałowego koncertu dać z siebie wszystko. Już widać i przede wszystkim słychać, że szykuje się muzyczne wydarzenie, jakiego w Bolesławcu dawno nie było. Warsztaty prowadzą – Marta Podulka i Daniel Moszczyński. W projekcie udział bierze 25 młodych wokalistów z Polski i Czech.
👉Na koncert zapraszamy do Teatru Starego, w najbliższą sobotę. Początek o godzinie 18.00. Wstęp bezpłatny.

👉Projekt „Wokalne spotkania – polsko-czeskie warsztaty muzyczne” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
SzarAda

KONKURS LITERACKI  „Morderstwo na śniadanie” trwa! Prezentujemy pierwszy tekst wysłany na konkurs do naszej redakcji. […]

Zamknij