paź 7, 2021
1125 Wyświetleń
2 0

Jedyne w Bolesławcu profesjonalne warsztaty teatralne dla maluchów – wciąż trwają zapisy ❗❗❗

Napisany przez

Ćwiczenia buzi, żeby dowiedzieć się co język robi za zębami, zabawy teatralne, używanie wyobraźni, emocji, ruchu np. ćwiczenia chodzenia na paluszkach tak, jak to robią to wielkie, radosne niedźwiedzie. Od tego zaczynają dzieci z najmłodszej grupy pracowni FormaT, którą prowadzi doświadczona instruktorka teatralna i reżyserka – Aneta Ćwieluch.
Później jest prawdziwa gra aktorska, scena, przedstawienia, a co najważniejsze, możliwość kontynuowania pasji aż do wieku bardzo dojrzałego. To wszystko oferuje MDK. Obecnie prowadzony jest nabór do najmłodszej grupy NajNaje. W zajęciach udział biorą dzieci, które ukończyły czwarty rok życia.
Dzieci dorastają w teatrze. Im są starsze – a pasja nie słabnie – mają możliwość przejścia do kolejnych grup. MDK daj im taką możliwość. Pracownię Teatralną FormaT tworzy sześć grup: Teatr NajNaje (4 lata), Smyki (5-8 lat), Teatr w Biegu (13-15), Teatr Z Jednej Gliny (16-20 lat), Teatr RE/AKTOR (16-20 lat) i Teatr Formalina (25+). Program zajęć zawsze dostosowany jest do wieku uczestników.

Kartę zgłoszeniową należy pobrać TUTAJ i wypełnioną przynieść do sekretariatu MDK. Prosimy dopisać: Teatr NajNaje, instruktor – Aneta Ćwieluch.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish