gru 13, 2021
1113 Wyświetleń
3 0

Napoleońska odsłona konkursu „Bolesławiec. Do trzech razy detal”

Napisany przez

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Bolesławiec. Do trzech razy detal” – do zdobycia jest 10 egzemplarzy publikacji „Opowieści napoleońskie pogranicza śląsko-saksońskiego / Napoleonische Geschichten aus der Sächsisch-Schlesischen Grenzregion / Napoleonic tales from the Silesian-Saxon Border”, prezentującej wydarzenia związane z kampanią napoleońską, które miały miejsce w okolicach Bolesławca i Reichenbachu.

Zadaniem uczestników jest poprawna identyfikacja 3 bolesławieckich obiektów na podstawie zamieszczonych poniżej 3 zdjęć detali architektonicznych (należy podać nazwę ulicy i numer domu – w przypadku budynków). Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać przynajmniej jednej poprawnej identyfikacji oraz przesłać odpowiedź podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem na adres: [email protected]. Termin nadsyłania odpowiedzi mija 15 grudnia 2021 o godz. 20.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez pocztę elektroniczną 18 grudnia 2021 r. przed oficjalnym ogłoszeniem wyników na stronie internetowej muzeum.

Nagrody będzie można odbierać od 19 grudnia 2021 r. w Dziale Historii Miasta przy ul. M. Kutuzowa 14 (od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-16.00, w niedziele w godz. 11.00-16.00).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed przystąpieniem do konkursu: https://bit.ly/regulamin3xdetal

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
kultura · news
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish