mar 18, 2022
768 Wyświetleń
3 0

Absolutna swoboda tworzenia

Napisany przez

W Teatrze Starym odbył się wernisaż dzieł autorstwa uczestników pracowni ceramicznej MDK. Pracownię prowadzi Joanna Mysłek – Michnowska, absolwentka Wydziału Projektowania Ceramiki i Szkła Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu.

Każdego roku, ponad setka dziewcząt, chłopców i dorosłych, w wieku od 7 do … lat. Dziesiątki konkursów, oczywiście z nagrodami. Kto lubi, ten bierze się za tworzenie w glinie. Kto inny maluje, rysuje. Dowolność technik, tematyki i swoboda artystycznego wyrazu. Takie są zajęcia w prowadzonej przez panią Joannę pracowni ceramicznej, która mimo, że w nazwie ma „ceramikę”, jak widać na załączonych fotografiach, do ceramiki absolutnie się nie ogranicza. Więcej zdjęć TUTAJ.

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish