kwi 5, 2022
1296 Wyświetleń
4 0

„Pierzaste rytmy”, czyli jak pięknie zainspirować się naturą

Napisany przez

Magia, magia, czysta magia! Tyle można powiedzieć o przedstawieniu „Pierzaste rytmy”, którego premiera odbyła się w Teatrze Starym (3 kwietnia), przy sali wypełnionej do ostatniego miejsca. Taniec, bajkowa scenografia, magia świateł i znakomicie dobranej muzyki, stworzyły widowisko, które na długo pozostanie w pamięci widzów. Tancerze przeistoczyli się w rajskie ptaki, tak barwne i zwiewne, że nie sposób było oderwać od nich oczu. Więcej zdjęć TUTAJ.


A kto to wszystko sprawił? Młodzież, czyli uczestnicy dwóch emdekowskich pracowni. Grupy baletowe przygotowała 👉Anna Leśniewska💋, choreografka prowadząca zajęcia z tańca współczesnego i nowoczesnego. Oprawa plastyczna, w tym przepiękne batiki oraz ręcznie wykonane stroje powstawały w pracowni plastycznej 👉Katarzyny Sas💋.
Na koniec wystarczyło wszystko połączyć, zgrać, dodać ptasiej gracji i widowisko niczym z rajskiego ogrodu GOTOWE!!!

Ze względu na niesamowite powodzenie spektaklu i ogrom pracy włożony w jego przygotowanie, „Pierzaste rytmy” obejrzeć będzie można 4 czerwca.

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish