kw. 11, 2022
379 Wyświetleń
0 0

Wielkanoc w Zoo Görlitz

Napisany przez

Moc Wielkanocnych atrakcji od 15. do 18. kwietnia w godz. od 9 do 18
W ramach Świąt Wielkanocnych od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego, w görlitzkim zoo na gości oczekuje masa gier, zabaw oraz bliskich spotkań ze zwierzętami. Program każdego dnia przewiduje szukanie Wielkanocnych Jaj oraz malowanie twarzy dla najmłodszych gości, a także wyścig taczek z obornikiem dla każdego. Spragnieni wiedzy, dowiedzą się ciekawostek ze świata mieszkańców zoo podczas prezentacji zwierząt. Każdego dnia na bliskie spotkania czekają liczne pisklęta oraz młode króliki.

Dodatkowo, w programie Wielkanocnego Święta znajdziemy codziennie dodatkowe atrakcje.
I ta na Wielki Piątek zaplanowani uroczyste uruchomienie fontanny w stawie Doliny Łużyckiej. Jessi,
z animacjami dla najmłodszych i nie tylko, zapewni wspaniałą zabawę tańcami oraz muzyką w Wielką Sobotę. Jens Schröter z Schlaurother Bienen osłodzi świąteczną niedzielę wystawiając produkty z własnej pasieki. A w Lany Poniedziałek program urozmaici koszykarski klub z Görlitz „Squirrels”.

Napoje oraz pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo”, będą kulinarnym dopełnieniem wielkanocnej wycieczki.
Zoo zastrzega sobie prawo do zmiany programu, w przypadku złej pogody.

Więcej informacji oraz bilety online na www.nasze-zoo.pl

Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +
49 3581 66 93000

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish