sie 11, 2022
1142 Wyświetleń
3 0

Konkurs „Bolesławiec. Do trzech razy detal. Śladami bolesławieckiego herbu”

Napisany przez

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Bolesławiec. Do trzech razy detal. Śladami bolesławieckiego herbu”.

Na zwycięzców czeka 5 egzemplarzy publikacji „Ceramika bolesławiecka w kolekcjach muzealnych”, prezentującej naszą ceramikę począwszy od naczyń z  2. poł. XIII w. po współczesne projekty powstałe w trzech największych bolesławieckich zakładach.

Zadaniem uczestników jest poprawna identyfikacja 3 bolesławieckich obiektów na podstawie załączonych zdjęć detali architektonicznych (należy podać nazwę ulicy i numer budynku).

Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać przynajmniej jednej poprawnej identyfikacji oraz przesłać odpowiedź podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem na adres: [email protected]. Termin nadsyłania odpowiedzi mija 14 sierpnia 2022 o godz. 20.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej 17 sierpnia 2022 r., przed oficjalnym ogłoszeniem wyników na stronie internetowej muzeum.

Nagrody będzie można odbierać od 17 sierpnia 2022 r. w Dziale Historii Miasta przy ul. M. Kutuzowa 14 (od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-16.00, w niedziele w godz. 11.00-16.00).

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem: https://tinyurl.com/y86sez2w

Kategorie:
kultura · news
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish