wrz 7, 2022
707 Wyświetleń
0 0

Kolejny raz „Elektrograty wymiatamy z chaty”!

Napisany przez

Już w najbliższą sobotę 10 września 2022 r. od 14.00 do 18.00 przed budynkiem Zespołu Szkół Elektronicznych (ul. Tyrankiewiczów 2) będziecie mogli pozbyć się elektrośmieci zalegających w waszym domu, a w zamian otrzymacie od nas sadzonkę drzewka lub krzewu liściastego (liczba sadzonek ograniczona). To z pewnością dobra wymiana! 😉 Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające w ramach Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu oraz Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu.

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish