paź 14, 2022
860 Wyświetleń
0 0

Dyniowe safari w Zoo Görlitz

Napisany przez

Do wygrania pakiet: rodzinny bilet do zoo, pluszak i kubek.

Goście odwiedzający goerlitzkie zoo tej jesieni, w terminie od 15 do 31 października, mogą wziąć udział w dyniowym safari, rebusie który przekazuje ciekawą wiedzę na temat olbrzymiej, pomarańczowej jagody oraz niektórych mieszkańców zoo. Wśród osób, które prześlą poprawne rozwiązanie zostanie rozlosowany pakiet fana zoo zawierający: bezpłatny bilet rodzinny (2+2), pluszowego lisa oraz kubek na gorące napoje, na nadchodzący chłodny sezon jesienno-zimowy.

Isa Kulosa, zoo pedagog dodaje: „Jako ogród zoologiczny znamy się nie tylko na zwierzętach, świat roślin także odgrywa ważną rolę w naszym zabytkowym parku. Szczególnie teraz, jesienią, park mieni się kolorowymi barwami i wart jest odwiedzenia. Udostępniając dyniowe safari pragniemy ponownie zadziwić naszych małych i dużych gości cudami, które daje nam natura”.

Safari trwa od 15 do 31 października i można je rozwiązać cyfrowo na telefonie komórkowym. Link do udziału oraz kod do wifi dostępne są w kasie zoo.

Do ZOObaczenia!

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected] 
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Foto: www.zoo-goerlitz.de, A.-S. Wiesner

 

 

 

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish