mar 1, 2023
709 Wyświetleń
5 0

„Curie-Skłodowska też była kobietą!”  Dzień Kobiet w Bibliotece – Centrum Wiedzy

Napisany przez

Dzień kobiet w Polsce to dzień szczególny dla Pań, czują się wówczas wyjątkowo – są adorowane, obdarowywane kwiatami i czekoladkami oraz nietuzinkowymi prezentami! Jest to niewątpliwie okazja do świętowania! Zadbajmy więc o Nas, drogie Panie w szczególny sposób – zajrzyjmy w nasze wnętrze, pochylmy się nad kondycją naszego ciała i umysłu. Wyraźmy swoją siłę! Zamanifestujmy Nasze kobiece „JA” i spotkajmy się 8 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

W programie:

15.00 – 16.00   „Kobiety nauki” przestrzenna gra planszowa dla dziewczynek w wieku 7-11 lat.

16.00 – 17.00  „Potęga kobiet” – intelektualne rozgrywki w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w których będzie można wygrać wyjątkowe nagrody!

Fundatorami nagród w intelektualnych rozgrywkach „Potęga kobiet” są:

CEDROWY LAS/ voucher na relaksacyjny masaż pleców w Cedrowym Zaciszu mgr fizjoterapii Doroty Merc.

NZOZ PROVITA/ dwa vouchery na „Masaż pneumatyczny BOA”, dwa vouchery na „Badanie fizjoterapeutyczne”.

STUDIO BIKINI Beata Kawiak/ trzy vouchery na zabiegi kosmetyczne m.in. piercing i stylizacja brwi z farbką.

TERMY BOLESŁAWIEC/ 4 vouchery na basen z sauną i 4 vouchery do groty solnej.

17.00 – 18.00   „Azjatycki rytuał oczyszczania twarzy” – EKOwarsztaty z doświadczoną „chwaściarką” Ewą Ambroży. Podczas warsztatów odbędzie się także pokaz masażu Kobido – japońskiego liftingu twarzy w wykonaniu Marzeny Stadnik – certyfikowanej terapeutki naturalnej, specjalizującej się w masażu KOBIDO, Shiatsu i refleksologii.

18.00 – 19.30   „O kobiecie z kobietą” spotkanie z mgr Anna Czarniecką – fizjoterapeutką uroginekologiczną / obowiązuje limit miejsc, na spotkanie należy przyjść w stroju wygodnym – najlepiej sportowym.

To będzie wyjątkowy wieczór drogie Panie. Do zobaczenia wkrótce!

Na każdą z wybranych atrakcji należy zapisać się osobiście bądź telefonicznie: 75 612 13 88.

Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish