mar 15, 2023
526 Wyświetleń
0 0

Kabaret Czesuaf z nowym programem „Skandal!

Napisany przez

31 marca (piątek) 2023r. o godz. 20:00 Kabaret Czesuaf – zawita do Centrum Kultury i Sztuki MUZA z nowym, prześmiesznym programem. Świetna zabawa i niezwykły kontakt z publicznością, którego nie doznacie oglądając Cześków na kanapie w domu. Nie macie jeszcze biletów? To skandal!
KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez widzów programie „Przyjęcie” czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym „Skandal!”. Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy.
Jak to skomentować? To po prostu SKANDAL!!! -icznie śmieszny program.
Bilety w cenie 70 zł dostępne na stronie:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1318-kabaret-czesuaf-85668?id=460125&hash=MjAzNTI0NTk1Nw%3D%3D#overall

Do zobaczenia!

Kategorie:
news · polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish