mar 21, 2023
797 Wyświetleń
5 0

Oferta pracy dla specjalisty do spraw sprzedaży

Napisany przez

W naszych zakładach zlokalizowanych na terenie Niemiec i Polski zatrudniamy ponad 300 pracowników.

Oprócz budownictwa „do stanu surowego”, budownictwa „pod klucz” i działalności deweloperskiej specjalizujemy się w produkcji prefabrykatów betonowych. W tej dziedzinie jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w Badenii-Wirtembergii. Prefabrykowane schody, balkony oraz trybuny z oddziału w Rakowicach  Małych można spotkać nie tylko w Polsce ale także na niezwykle wymagających rynkach niemieckim i skandynawskim.

Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Zakład Prefabrykacji w Rakowicach Małych, 59-600 Lwówek Śląski

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o dokumentację techniczną (rys. techniczny)
  • Komunikacja z Klientami firmy w języku polskim i angielskim
  • Realizacja celów biznesowych zgodnie ze standardami Firmy
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office 365
  • Podstawowa znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodną korespondencję, pisanie ofert oraz prowadzenie rozmów w języku angielskim)
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy w małym zespole
  • Dodatkowym atutem kandydatki/kandydata będzie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o prace na pełny etat w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prace w stabilnych godzinach 7.15-15.30 od poniedziałku do piątku
  • w pełni wyposażone, klimatyzowane miejsce pracy
  • świadczenia socjalne –dofinansowanie wczasów, premie świąteczne
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Dane kontaktowe:

Bürkle Sp. z o.o.
Rakowice Małe 17 B
59-600 Lwówek Śląski
(Tel. 75 782 49 15)
www.buerkle.pl
[email protected]

Osoba kontaktowa: Waldemar Kruszelnicki

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.