maj 8, 2023
756 Wyświetleń
6 0

O modzie na Francuskich klimatach

Napisany przez

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Francja elegancja, czyli o modzie z francuskiej perspektywy 12 maja 2023 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

La mode à la française –  le vendredi 12 mai 2023 à 17 heures

Czas na Francuskich klimatach na temat odprężający, ciekawy i inspirujący: moda à la française. Na czy polega słynna francuska elegancja, czy być ubranym modnie znaczy dobrze, kilka złotych rad od Gabrielle Chanel.

Wielkie nazwiska: Dior, Hermès, Vuitton, YSL, Gaultier, Lagerfeld, Cardin i oczywiście Chanel. Niezwykłe pokazy kolekcji haute couture. Będzie o modzie na poważnie, a także z przymrużeniem oka.

Załóż to w czym czujesz się dobrze i przyjdź na nasze francuskie spotkanie, dobry nastrój gwarantowany!

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, jesteś ciekaw jak to wygląda, przyjdź i sprawdź.

Czekamy na Was!

Kategorie:
polecamy
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish