maj 21, 2023
440 Wyświetleń
0 0

Dzień Matki w Zoo Görlitz

Napisany przez

26 maja wszystkie mamy mogą liczyć na małą niespodziankę w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec.

Jak co roku, tej wiosny w Naszym Zoo roi się od małych zwierząt – królików, jeleni sika, jeżozwierzy, kangurów, kóz i świń. W Dniu Matki rozpieszczane są nie tylko mamy zwierząt, ale także mamy odwiedzające je. Każda mama, która odwiedzi zoo ze swoimi dziećmi w Dniu Matki, otrzyma bezpłatną filiżankę kawy w barze „Korytkowo”. W tym celu w kasie mamy otrzymają specjalnie oznaczony „żeton”, który można wymienić w barze na filiżankę kawy.

Görlitzkie zoo, uhonorowane ponownie przez familieausflug.info-Award jako ulubiony cel wycieczek saksońskich roku 2023, życzy wszystkim mamom wspaniałego Dnia Matki oraz wiele radości z rodzinnego spędzania czasu w zoo!

Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish