cze 6, 2023
1029 Wyświetleń
4 0

Archi-przygody – zajęcia wakacyjne

Napisany przez
Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 10-13 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach wakacyjnych „Archi-przygody” prowadzonych przez Panią architekt Natalię Milewską.
Podczas tygodniowych warsztatów zabierzemy młodzież w fascynujący świat architektury oraz designu. Cykl spotkań dla młodych architektów to przede wszystkim zabawa oraz pobudzenie kreatywności. Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci i młodzieży na przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie. Poprzez uczestnictwo w warsztatach, bazujących na nowoczesnych sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, ich uczestnicy mogą przekonać się, jak ważna dla jakości naszego życia jest estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne. Organizatorem programu ARCHI-PRZYGODY (edycja 2023) jest Narodowe Centrum Kultury.

TERMIN: 24-28 lipca 2023 r.
MIEJSCE: Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy w Bolesławcu
DLA KOGO: młodzież w wieku 10-13 lat 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
Archi-przygody
Narodowe Centrum Kultury

CAŁKOWITA WARTOŚĆ 300 000 zł

Na warsztaty obowiązuje limit miejsc!
Informacje, zapisy i kontakt: Izabela Szymańska, tel. 75 612 13 82, mail: [email protected]
Kategorie:
kultura
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish