lip 28, 2023
559 Wyświetleń
5 0

III wakacyjny fotomaraton „Z aparatem przez Bolesławiec”

Napisany przez
Wakacje trwają w najlepsze. Letnia pogoda zachęca do spacerów po mieście, podczas których można odkryć znane miejsca na nowo. Stąd też Muzeum Ceramiki i Stowarzyszenie Fotograficzne „Camera” zapraszają serdecznie wszystkich miłośników fotografowania do udziału w trzeciej już edycji fotomaratonu „Z aparatem przez Bolesławiec”, która odbędzie się 29 lipca 2023 r. (sobota). Podglądanie życia miasta przez obiektyw aparatu jest ciekawym pomysłem na spędzenie sobotniego przedpołudnia.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.30 w biurze fotomaratonu (Punkt Informacji Turystycznej, Rynek 19/21) i potrwa do godz. 15.00. Zadaniem uczestników będzie wykonanie i dostarczenie w wersji elektronicznej do biura fotomaratonu pięciu fotografii dotyczących wyznaczonych tematów, które będą podawane do wiadomości uczestnikom o kolejnych pełnych godzinach. Zdjęcia należy wykonać w określonej kolejności i przekazać organizatorom na zakończenie wydarzenia. Zgłoszone fotografie zostaną poddane ocenie przez trzyosobowe jury. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz prezentacja wykonanych zdjęć odbędą się 30.07.2023 r. (niedziela) w Punkcie Informacji Turystycznej (Rynek 19/21) o godz. 12.00.
Kategorie:
kultura
  http://www.muzeum.boleslawiec.pl

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish