sty 8, 2024
583 Wyświetleń
5 0

Będzie filmowo na Francuskich klimatach

Napisany przez

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie zatytułowane Francuskie seriale 12 stycznia 2024 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Les séries françaises –  le vendredi 12 janvier 2024 à 17 heures

Lubisz oglądać seriale, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Będziemy polecać, co warto obejrzeć, dzielić się opiniami, a także wspominać. Kto pamięta popularny francuski sitcom „Miód i pszczoły” nadawany w latach 1992-1994? Kto marzył o włosach à la Lola?!

Dlaczego seriale i serie książkowe są teraz tak popularne? Czy ten fenomen opanował cały świat? Co oglądają Francuzi? Co warto obejrzeć na Netflixie, gdzie szukać francuskich filmów, po prostu całe popołudnie z magią kina. Dobra rozrywka gwarantowana!

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, staramy się zawsze o dobrą atmosferę, w końcu nasz cel, to dzielenie się miłością do kultury francuskiej i wiedzą o niej.

Czekamy na Was!

Fot. J. Idzikowski

Kategorie:
kultura
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish