sty 25, 2024
938 Wyświetleń
8 0

Zdrowy Kęs zaprasza na zdrowe i smaczne – nowy punkt i nowe MENU!

Napisany przez

Przyszło nam żyć w świecie, w którym jesteśmy w ciągłym pędzie otoczeni wszechobecnym Internetem, wpatrzeni w nasze smartfony, tablety nie potrafimy znaleźć już czasu na zwykle rozmowy. Świat gna do przodu zasypując nas wiadomościami, nowinkami technicznymi, promocjami. Gdzie w tym nawale obowiązków mamy znaleźć czas na zdrowe i smaczne śniadanie, lunch, przekąskę? Gdzie? U nas! To właśnie dla Was postanowiliśmy stworzyć menu, które będzie zdrowe, smaczne i w zasięgu ręki. Menu, które dopieści Wasze kubki smakowe. Menu, dzięki któremu na nowo odkryjecie stare smaki, ale także wybierzecie się z nami w nowa podróż kulinarna. Naszym założeniem jest wygospodarować Wam więcej czasu na codzienne przyjemności. Kupując nasze propozycje zyskujecie czas, a wybierając nasza markę możecie mieć pewność, że zjecie smacznie i zdrowo. W naszych produktach stawiamy tylko na najwyższej jakości naturalne składniki, dzięki którym naprawdę wiecie, co jecie. Staramy się wspierać lokalnych rolników i producentów, dzięki czemu to właśnie nasza społeczność zyskuje na jakości. Zapraszamy Was, licząc na to, że nasze kredo stanie się również Waszym.


W Zdrowym Kęsie dostaniecie nie tylko pyszne, smakowite i zdrowe kanapki i sałatki z oryginalnymi sosami, ale również granole, napoje i świetną kawę. Wszystko także w opcjach wege!  Wszystko świeże!

Nasz nowy punkt przy Kubika 13/10 czynny jest w dni robocze od 10:00 do 18:00. Wciąż jesteśmy dla Was także przy Łasickiej 23 od godziny 6:00 do 14:00. Mamy też dowozy od 8:00 do 13:30, także z GLOVO!

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy pod numerem +48799794885

Nasze nowe menu od 29 stycznia wygląda tak:

 

Nasz nowy punkt przy ulic Kubika 13/10 jest czynny w godzinach od 10 do 18:

Nasz punkt przy Łasickiej 23 jest czynny od godziny 6:00 do 14:00:

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish