sty 26, 2024
400 Wyświetleń
7 0

50% zniżki na wstęp do Zoo Görlitz w poniedziałki

Napisany przez

Wesprzyj Zoo Görlitz-Zgorzelec wizytą i uzyskaj 50% zniżki na wstęp w poniedziałki.

Zima to także dobry czas na wizytę w Zoo Görlitz. A dzięki 50% zniżce na dzienny bilet wstępu w poniedziałki, odwiedziny w zoo są teraz wyjątkowo korzystne.

Wiele zwierząt wygląda szczególnie imponująco w zimowej szacie: wielbłądy dwugarbne, jaki, manule, koziorożce i jelenie sika uroczo prezentują się w swoich grubych, zimowe futrach. Aleksandretty chińskie, tragopany temmincka, bażanty – uszaki siwe, wydry oraz sowy śnieżne, pochodzące z zimnych regionów, w niskich temperaturach czują się jak w domu. Zima to także okres godowy pand czerwonych. Czas, kiedy te małe, rude niedźwiadki są szczególnie aktywne.

Zoo Görlitz-Zgorzelec jest organizacją non-profit, która musi troszczyć się o swoich podopiecznych czworonogów, także zimą, kiedy zoo odwiedza mniej gości. Dlatego też zoo apeluje do wszystkich fanów o wsparcie w postaci odwiedzin w zoo.

Kampania „50% zniżki na wstęp w poniedziałki” obowiązuje w dniach 29.01.2024, 05.02.2024 i 12.02.2024.

Zatem, do ZOObaczenia!

Wielbłądy na wyciągnięcie ręki
Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr.
43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik:
https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

 

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish