lut 1, 2024
438 Wyświetleń
6 0

Texas Weekend w Zamku Kliczków – 1-3.03.2024

Napisany przez

Zapraszamy do Zamku Kliczków, gdzie zabierzemy was w magiczną podróż do Ameryki Północnej, oddalonej o 9 tys. kilometrów. Kulinarnie zapewnimy najlepsze Chili con Carne w tej szerokości geograficznej, a ponadto najróżniejsze tacos czy tortille! W naszych barach będziecie mogli spróbować tradycyjnych amerykańskich drinków, a wśród nich m.in. Cosmopolitan, czy też Margarity! Zabierzemy Was w daleką podróż by móc wszystkimi zmysłami, choć na chwilę, znaleźć się w odległym Teksasie.

W czasie wydarzenia będziecie mogli Państwo skorzystać z westernowych przejażdżek konnych oraz wagonetką. Do wypożyczenia zamiast kasków do jazdy konnej będą kapelusze kowbojskie.

Podczas kolacji w dniu 1.03, 2.03 oraz 3.03 czas uprzyjemnią Państwu występy gitarowe w wykonaniu Pana Ireneusza Irlika. Start występu o godzinie 17:30, czas trwania: 2 godziny z przerwami.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://kliczkow.com.pl/texas-weekend-w-zamku-kliczkow-1-3-03-2024/

Kategorie:
news
https://kliczkow.com.pl/

Zamek Kliczków to centrum konferencyjno-wypoczynkowe, w którym historia połączyła się z nowoczesnością, tradycja ze współczesnością, a gościnność i troska o Gości stała się wizytówką tego miejsca. Znakomicie skomunikowany, leżący u zbiegu dwóch autostrad A4 i A18, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Zamkowy basen w dawnej hali maneżowej, sauny oraz klimatyczne Thalgo SPA zapewnią wytchnienie i relaks, a dzieci znajdą frajdę w sali zabaw czy na parkowym placu zabaw. W Zamku znajdziecie Państwo 219 miejsc noclegowych w stylowych apartamentach zamkowych, romantycznych komnatach, wygodnych apartamentach hotelowych czy rodzinnych pokojach studio. Dysponujemy siedmioma salami konferencyjnymi z nowoczesnym sprzętem multimedialnym/audiowizualnym, które stanowi doskonałe zaplecze dla organizatorów jak i uczestników spotkań. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i konferencji, liczących kilkuset uczestników. Dokładamy wszelkich starań aby również organizacja uroczystości rodzinnych – wesel, chrzcin, komunii, urodzin i różnego rodzaju jubileuszy, sprostała najbardziej wymagającym gustomi oczekiwaniom naszych Gości. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o kuchni zamkowej, która dzięki połączeniu tradycji kulinarnych z doświadczeniem i wiedzą naszych kucharzy/naszego Szefa Kuchni idealnie uzupełnia całość organizowanej uroczystości. Zamek Kliczków znajduje się w samym sercu Borów Dolnośląskich. Zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku jak i szukający wyciszenia i pełnego relaksu znajdą tutaj swoje miejsce. Profesjonalny i sympatyczny personel dokłada wszelkich starań, aby to właśnie tutaj mogli Państwo wypocząć i zregenerować siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish