lut 19, 2024
794 Wyświetleń
7 0

Weekend Wenecki w Zamku Kliczków – 23-25.02.2024

Napisany przez

Miasto 177 wysp, słynące z kolorowego karnawału i przystojnych gondolierów – WENECJA! Z roku na rok, w tempie kilku milimetrów rocznie stale tonie. Mawia się, że pod koniec XXI wieku znajdzie się już pół metra pod wodą! Aby choć odrobinę poznać obyczaje i kulturę wenecką zapraszamy do Zamku Kliczków, gdzie spróbujemy przybliżyć jedno z najbardziej romantycznych i wyjątkowych miast Europy – Wenecję!

Podczas wydarzenia będą mogli Państwo spróbować wyjątkowych dań inspirowanych kuchnią wenecką. Zapraszamy serdecznie! Podczas weneckiego weekendu w Zamku Kliczków zapraszamy na mini-koncert na akordeonie w wykonaniu Pana Witolda Klocka. W repertuarze utwory włoskie, w klasyki takie jak „Marina”, „O sole mio”, „Tornero” oraz fragmenty muzyczne z opery „Aida”- G. Verdiego, „Tosca”- G. Pucciniego, „Traviata”- G. Verdiego. Zapraszamy każdego wieczora o godzinie 17:30, czas trwania: 2 godziny z przerwami.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://kliczkow.com.pl/weekend-wenecki-w-zamku-kliczkow-23-25-02-2024/

Kategorie:
news
https://kliczkow.com.pl/

Zamek Kliczków to centrum konferencyjno-wypoczynkowe, w którym historia połączyła się z nowoczesnością, tradycja ze współczesnością, a gościnność i troska o Gości stała się wizytówką tego miejsca. Znakomicie skomunikowany, leżący u zbiegu dwóch autostrad A4 i A18, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Zamkowy basen w dawnej hali maneżowej, sauny oraz klimatyczne Thalgo SPA zapewnią wytchnienie i relaks, a dzieci znajdą frajdę w sali zabaw czy na parkowym placu zabaw. W Zamku znajdziecie Państwo 219 miejsc noclegowych w stylowych apartamentach zamkowych, romantycznych komnatach, wygodnych apartamentach hotelowych czy rodzinnych pokojach studio. Dysponujemy siedmioma salami konferencyjnymi z nowoczesnym sprzętem multimedialnym/audiowizualnym, które stanowi doskonałe zaplecze dla organizatorów jak i uczestników spotkań. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i konferencji, liczących kilkuset uczestników. Dokładamy wszelkich starań aby również organizacja uroczystości rodzinnych – wesel, chrzcin, komunii, urodzin i różnego rodzaju jubileuszy, sprostała najbardziej wymagającym gustomi oczekiwaniom naszych Gości. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o kuchni zamkowej, która dzięki połączeniu tradycji kulinarnych z doświadczeniem i wiedzą naszych kucharzy/naszego Szefa Kuchni idealnie uzupełnia całość organizowanej uroczystości. Zamek Kliczków znajduje się w samym sercu Borów Dolnośląskich. Zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku jak i szukający wyciszenia i pełnego relaksu znajdą tutaj swoje miejsce. Profesjonalny i sympatyczny personel dokłada wszelkich starań, aby to właśnie tutaj mogli Państwo wypocząć i zregenerować siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish