mar 20, 2024
345 Wyświetleń
5 0

Tradycja, rzecz święta

Napisany przez

Tradycyjnie, z przytupem, na ludową nutę. W MDK dzieci i młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca „Bolesławiec”, pod kierunkiem choreografki Julii Kwiatkowskiego oraz kapelmistrza Wojciecha Piwowarskiego, ćwiczą kroki, taneczne układy i śpiew. Będzie się czym pochwalić publiczności. Wszak nasi artyści są zapraszani do udziału w wielu uroczystościach i świętach. Zawsze mile widziani, zawsze przygotowani, wystrojeni w regionalne stroje. Rzecz to ogólnie znana, że zabawa rozpoczyna się na dobre, kiedy na scenę wchodzi BOLESŁAWIEC, hej!
Już w sobotę (23 marca) nasz zespół oraz wielu innych tancerzy i pieśniarzy będzie można zobaczyć na scenie Teatru Starego, gdzie odbędzie się Międzyprzedszkolny Przegląd Pieśni i Tańca „Na ludową nutę”. Zaczynamy o godz. 9.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. Więcej zdjęć TUTAJ.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish