maj 8, 2024
327 Wyświetleń
2 0

Muzyka na żywo, bar już otwarty! BRUNÓW 21 zaprasza!

Napisany przez

Nasz bar już otwarty, czyli od teraz zapraszamy na drinki i nie tylko! Impreza z tańcami już w tę sobotę.

Ogień pod naszym niesamowitym, pięknym grillem rozpalamy już o godzinie 13:00, a w tę sobotę będzie nam towarzyszył zespół Flesz grający na żywo i umilający nam czas, a o godzinie 19:00 rozpoczniemy tańce. Zapraszamy na piknik i zabawę.

Dysponujemy ślicznym ogródkiem z ławeczkami i stołami biesiadnym i innymi nieoczywistymi miejscami spożywania posiłków, ale jeśli ktoś ma chęć zapraszamy z kocykami na piękną zieloną trawkę.

BRUNÓW 21 to nowe miejsce z pysznym jedzeniem z grilla. Wyremontowaliśmy starą, piękną, zabytkową stodołę, w której można będzie biesiadować, zjeść soczystą karkówkę z grilla, szaszłyki i grochówkę z kuchni polowej. Będzie kawa, herbata, zimne napoje, wkrótce także alkohole. Oczywiście do kawy będą też znakomite ciasta.

BRUNÓW 21 zaprasza codziennie w godzinach od 13:00 do 19:00, w weekendy, podczas zabaw, będziemy czynni znacznie dłużej.

Nasze cudowne miejsce można także wynająć na imprezy okolicznościowe, komunie, urodziny, imieniny czy konsolacje. Rezerwacja: 511 434
757.

Nasza nazwa to nasz adres, zapraszamy do Brunowa.

Tagi artykułu:
· · · · · · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish