maj 13, 2024
271 Wyświetleń
0 0

Wybierz się na rejs statkiem EMS Berzdorf i wesprzyj Zoo Görlitz Zgorzelec

Napisany przez

W piątek 17 maja 2024 statek EMS Berzdorf zaprasza na wyjątkowy całodniowy rejs charytatywny na rzecz Zoo Görlitz. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie zoo.

To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – podziwiać piękno okolicy podczas rejsu statkiem i jednocześnie wesprzeć ulubione regionalne zoo.

„Cieszymy się ze współpracy z EMS Berzdorf i organizacji  rejsów charytatywnych” – mówi dr Sven Hammer, dyrektor Zoo Görlitz. „Chcielibyśmy również podziękować wszystkim pasażerom, którzy popłyną z nami 17 maja. W ramach podziękowania nasze alpaki powitają gości wsiadających na statek o godzinie 11:30.”

Data: 17.05.2024 Czas: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00
Miejsce spotkania: przystań w porcie Hagenwerder, Hafenstr. 100, 02827 Görlitz/Niemcy
Bilety: boatsfriends-shop.travelmanager.de
Zabierz rodzinę i przyjaciół na wycieczkę po jeziorze nowoczesną łodzią elektryczną EMS Berzdorf.

Po rejsie łodzią na odwiedziny poleca się Zoo Görlitz, gdzie można spotkać alpaki oraz ich zwierzęcych sąsiadów na wyciągnięcie ręki. W tym celu na statku można otrzymać bezpłatny bilet dla dziecka.
Do ZOObaczenia!

Zdjęcie: EMS-Berzdorf
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish