maj 20, 2024
492 Wyświetleń
0 0

FOOD TRUCKI W Bolesławcu!

Napisany przez

Bolesławiecki Festiwal Smaków Świata już w ten weekend! Kiedy? Od 24 do 26 maja, czyli od piątku do niedzieli! Specjalnie dla Was parkujemy przez trzy dni na Placu Piłsudskiego w Bolesławcu!

Już w najbliższy piątek w Bolesławcu na Placu Piłsudskiego zaprezentują się kuchnie świata w postaci popularnych Food Trucków. Będzie kilkanaście tematycznych kuchni świata.

Nie zabraknie bardzo popularnych burgerów prosto od poznańskiej Arizony, oferuje ona również nowojorski przysmak w postaci pastrami- cienko krojona podwędzana wołowina przyrządzana metodą sous vide. Będzie kuchnia grecka w postaci souvlaków zawiniętych w popularne pity. Nie zabraknie również hiszpańskich słodkich paluchów churros. Oczywiście nie zabraknie kuchni meksykańskiej. Z rzadziej spotykanych smaków zaprezentowana będzie kuchnia gruzińska.

Dla młodszych uczestników do wyboru będą lody tajskie z Tajskiego Misia, czy zakręcony ziemniak. Miłośnicy przekąsek będą mogli rozkoszować się daniami finger food z Miss Pommes Fryta, skosztować od nich owoców morza, czy popularnych frytek belgijskich czy z batata.

Do picia będą naturalne lemoniady, kawa z popularnej we Wrocławiu Etno Cafe. Ponadto miłośnicy piwa będą mieli spory wybór polskich browarów rzemieślniczych cydru oraz wina.

Serdecznie zapraszamy w:

  • piątek od 16:00 do 21:00
  • sobota od 12:00 do 22:00
  • i w niedzielę od 12:00 do 20:00

Kliknij w poniższy link i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku, tam dowiesz się więcej:
https://www.facebook.com/events/2582350845305232

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish