maj 31, 2024
766 Wyświetleń
1 0

Dzień Dziecka na Folwarku Książęcym – 2.06.2024

Napisany przez

W niedzielę 02.06.2024 na Folwarku Książęcym odbędzie się mnóstwo aktywności z okazji Dnia Dziecka. Będzie możliwość skorzystania z przejażdżek konnych, na kucykach, a także wozem konnym. Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wziąć w udział w sportowych wyzwaniach takich jak: rzut podkową oraz zabawa bańkami mydlanymi. Zapraszamy serdecznie od godziny 11:00.

Malowanie kolorowych buziek i plecenie warkoczyków to kolejne atrakcje jakie przygotowaliśmy. W przerwie po zabawie na dmuchańcach zapraszamy do słodkiego domku, gdzie znajdziecie przepyszne łakocie, a potem odwiedzicie Zagrodę Książęcą pełną słodkich zwierzątek!

Zapraszamy również do wzięcia udziału w zawodach Hobby Horse, a także obejrzenia zawodów sprawnościowych z udziałem członków Szkółki Jeździeckiej oraz koników z naszej stajni. Pokaz i zabawy grupowe są bezpłatne.

Dzień dziecka to wyjątkowe wydarzenie, dlatego mamy nadzieję że przybędziecie do nas licznie i wspólnie spędzimy ten czas.

Kategorie:
news
https://kliczkow.com.pl/

Zamek Kliczków to centrum konferencyjno-wypoczynkowe, w którym historia połączyła się z nowoczesnością, tradycja ze współczesnością, a gościnność i troska o Gości stała się wizytówką tego miejsca. Znakomicie skomunikowany, leżący u zbiegu dwóch autostrad A4 i A18, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Zamkowy basen w dawnej hali maneżowej, sauny oraz klimatyczne Thalgo SPA zapewnią wytchnienie i relaks, a dzieci znajdą frajdę w sali zabaw czy na parkowym placu zabaw. W Zamku znajdziecie Państwo 219 miejsc noclegowych w stylowych apartamentach zamkowych, romantycznych komnatach, wygodnych apartamentach hotelowych czy rodzinnych pokojach studio. Dysponujemy siedmioma salami konferencyjnymi z nowoczesnym sprzętem multimedialnym/audiowizualnym, które stanowi doskonałe zaplecze dla organizatorów jak i uczestników spotkań. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i konferencji, liczących kilkuset uczestników. Dokładamy wszelkich starań aby również organizacja uroczystości rodzinnych – wesel, chrzcin, komunii, urodzin i różnego rodzaju jubileuszy, sprostała najbardziej wymagającym gustomi oczekiwaniom naszych Gości. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o kuchni zamkowej, która dzięki połączeniu tradycji kulinarnych z doświadczeniem i wiedzą naszych kucharzy/naszego Szefa Kuchni idealnie uzupełnia całość organizowanej uroczystości. Zamek Kliczków znajduje się w samym sercu Borów Dolnośląskich. Zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku jak i szukający wyciszenia i pełnego relaksu znajdą tutaj swoje miejsce. Profesjonalny i sympatyczny personel dokłada wszelkich starań, aby to właśnie tutaj mogli Państwo wypocząć i zregenerować siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish