lip 6, 2011
2541 Wyświetleń
2 0

NOWE BOLEC NIUS: Dzięki nam wzeszło słońce!

Napisany przez

INFORMUJEMY ZAJ… SZYBKO!

Redakcja BolecNius wielokrotnie pisała w nocy o tym, że jest ciemno. Rozmawialiśmy z nocnymi markami i innymi osobami pracującymi w nocy, które skarżyły się na powszechnie panującą ciemnotę. Nasze rozmowy dały rezultat. Dziś rano wzeszło słońce.

Co prawda władze miasta skrytykowały skutki naszej działalności a sekretarz miasta uronił nawet łzę w związku z koniecznością zgaszenia iluminacji miasta, ale nie poddamy się tym naciskom.

To jeszcze nic, jutrzejszy świt będzie potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, rzetelności, geniuszu i siły oddziaływania.

 

 

 

Kategorie:
Bolec Nius
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do NOWE BOLEC NIUS: Dzięki nam wzeszło słońce!

 • Wnioskuje o przeprowadzenie badan psychiatrycznych redakcji BOLEC.NIUS.Od dłuższego czasu pojawiała się nieśmiała konstatacja ,że z nimi nie boże być dobrze, ale teraz szczerze obawiam się o ich zdrowie.
  BOLEC.NIUS to jedna z wizytówek miasta ,obok poniemieckiego wiaduktu i opalenizny pana prezydenta .Dlatego też , los podpory nowoczesnego dziennikarstwa nie może być nam obcy.
  Jak powiedział generał Jaruzelski 13 grugnia 81 roku ” BOLEC.NIUS – to nasz zbiorowy obowiązek „

  Stary Satyr 07/07/2011 06:29 Odpowiedz
 • niedopatrzenie

  Bernard 06/07/2011 13:35 Odpowiedz
 • Z czystej skromności chyba redaktor nie wspomina również o tym, że to właśnie dzięki BOLEC.NIUS objęliśmy przewodnictwo w Unii Europejskiej.
  I to również nie było w smak władzom miasta gdyż nie wynikało ze stosownej uchwały rajców którzy w odwecie planują wystąpienie Bolesławca a granic UE skutkujące wprowadzeniem obowiązku wizowego i otwarciem przejść granicznych na wszystkich wjazdach do miasta.

  frodo 06/07/2011 13:29 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish